Hakkında diş eti kanaması abdesti bozar mı

Uzman Diş Hekimi Serenay hanım geçmiş olsun… Öncelikle bir ay önce kırılmış bir dişle sağaltma yapmış oldurmamanızın muhik bir yaklaşım olmadığını söylemeliyim.

Mütehassıs Diş Hekimi Büşra eş görmeden bir şey söyleyemem. Kök kısmı hüsran gördüyse çekilmesi gerekir ve implant tedavisi birebir olacaktır. Eğer kök zarar görmediyse şümul tedavisi ile dişiniz kurtarılabilir.

Ramazan Selam; sağ zir 5 numaralı dişime 2 yıl önce kanal tedavisi uygulanıp dolgu yapılmıştı, lakin şuan ön bölgesinde nısıfya denli bir kırılma bulunan. dolgu ve dişin arka kanatı gayet dek . binalabilecek sağaltma seçenekleri nelerdir ? Teşekkür ederim..

Mine Hekim satma ağzımda iki diş namevcut ben vidalı implant tedavisi yöntemini duydum. İmplant tedavisi olması doğum arama komprimeı kullansamda kabil mi ?

Spesiyalist Diş Hekimi Ramazan komutan bu dişinize uygulanması müstelzim iyileştirme yöntemi kaplamadır. Dişiniz şümul uygulaması ile kurtarılabilir. Eğer kök kısmında kırılma var ise o hengâm mütebaki pare çekilerek implant tedavisi el işi alınır. Geçmiş olsun.

Çağla doktor satma ön dişlerimin yanlarındaki dişlerle aralarında yavaş bir oyukluk var dâhil akıllıca ne yapmalıtım sizce gittiğim dişçi ne yapar

bülent Karşılaşmata üst ön disime dirsek darbesi geldi. Rontgende. Köke yakın yerde gücenmiş çıkti anonymous . Şuan dişim eskisi üzere reva Sallanma agri zonklama. Nezif üzere hiç birsey namevcut yalnızca birseyler yerken korumaya calisiyorum. Ne yapmalıyım.

öneri2: implant bünyelması. amma bu ön diş ve cihetındakı ön dişimle çapraşık halde haliyle bedii olarak âlâ bir sonuç vermeyebilir. çünkü esenlıklı olan ön dişim diğerinden mefret olmuş olacak.

Mahir Diş Hekimi Yaşama komutan otama görebilirsiniz. Eğer kök sağlamsa şümul tedavisi uygulanabilir. şayet kökte mesele varsa implant tedavisi uygulanacaktır. Son hükümı doktorunuz verecek..

seda Selam benim hat tedavisi olucak disim dü kat kırıldı bâtınindeki curugu görüdeğerlendirme şu anda o disim hat terapi aşamasını gecmismidir geceleri ağrısından uyuyamyrm ;(((

Fatma Doktor satma merhabalar dişim küçükken kırıldı ve porselen uygulaması binaldı fakat kırıldıktan sonra dişim kaymıştı ve tam ortada duruyor Ön iki diş ortada olması gerekirken bu diş eti kanamasına ne iyi gelir dişim o dü dişin münasip ortada nasıl bir terapi uygulanarak düzeltilebilir ?

serkan ziftlenmek yerken sol alt taraftaki meyan dişim az bişey kırıldı ne yapmalıyım agrıyor beş altı çektrmm mi klazm

isimlendirilmektedir. Örneğin ciltte meydana gelenlerine cilt mantarı adı verilirken, iç içinde makam edinenleri

araştırma olduğum birlik düş hekimleri tedaviyi geciktirmemem icap ettiğini çünkü kök ucunun gitgide eriyeceğini zamanla implant tutmayacağını söylemiş oldu. Çok telaşlıyım. öneriniz nedir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *